Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Академічна мобільність > Доцентка кафедри міжнародного права Дарина Аббакумова прочитала онлайн-курс для чеських студентів

З 20 по 23 вересня доцентка кафедри міжнародного права Університету Дарина АББАКУМОВА здійснювала викладання авторського англомовного онлайн-курсу «Право міжнародних організацій» для більш ніж 30 студентів партнерського Університету Масарика (місто Брно, Чехія) в межах програми академічної мобільності для викладачів.

Курс містив такі лекції:

• Загальні положення про право міжнародних організацій;
  • Поняття та види міжнародних організацій;
  • Правовий статус міжнародних організацій;
  • Інституційна структура. Акти органів міжнародних організацій;
  • Міжнародно-правова відповідальність міжнародних організацій.

Показовим є те, що студенти проявили зацікавленість тематикою курсу й брали активну участь у її обговоренні.