24 Лютого, 2024

День

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, 24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей підлий напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала ще 2014 з окупації Криму. Прикриваючись брехливими лозунгами, перекручуванням історичних фактів, відверто зневажаючи думку світової спільноти, ворог намагається захопити суверенну державу в самісінькому центрі Європи, зруйнувати встановлений світовий порядок, зупинити просування демократії на нашому континенті. Заради вдоволення власних імперських апетитів країна-агрессор...