15 Лютого, 2024

Вітаємо майбутніх юристів на «Школі юного правознавця»!

Запрошуємо на наш черговий вебінар у рамках «Школи юного правознавця»  започаткованої Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Тема вебінару: Адміністративне право. Сутність та місце в системі галузей права України Спікерка – асистентка кафедри адміністративного права Оксана Битяк Доєднуйтеся до вебінару прямо зараз на Ютуб каналі Університету.        Запропонуй свою тему для вебінару та реєструйся на наступні наші заходи   Доєднуйтеся до телеграм-каналу вступників до Університету Чекаємо кожного

Міжнародна науково-практична студентська конференціїя «Культура професійного спілкування: теорія та практика»

Запрошуємо Вас разом із студентами взяти участь у II Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Культура професійного спілкування: теорія та практика», яку проводить кафедра іноземних мов Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – 26 квітня 2024 року. Форма участі – дистанційна. Робочі мови конференції – українська, англійська, французька, німецька. Термін подання тез – 15 квітня 2024 року. Після завершення конференції всі учасники отримають збірник тез II Міжнародної науково-практичної студентської конференції (з інтернет-посиланням)...