30 Грудня, 2023

День

Троє студентів Університету отримали відзнаку «За успішну наукову роботу» на конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

Троє студентів Університету отримали відзнаку «За успішну наукову роботу» на конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» Відбулася Підсумкова науково-практична конференція ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини. Конкурс та Конференцію...