25 Серпня, 2023

День

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських/курсантських наукових робіт з криміналістики на тему «Воєнно-польова криміналістика»

За доброю усталеною традицією 24 серпня, у День Незалежності України, підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських/курсантських наукових робіт з криміналістики на тему «Воєнно-польова криміналістика», який щорічно організовується Центром криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Націоналного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з метою заохочення талановитої молоді до спільного розвитку криміналістичної науки, освіти та практики на інноваційних засадах. З року в рік число конкурсантів зростає, а географія конкурсу розширюється. Наукові праці переможців вирізняються актуальністю, новизною, високим...

Вітаємо студента 2 курсу бакалаврату Івана Мотаєва із зайняттям першого місця на ліву та праву руку на Всеукраїнському турнірі з армрестлінгу

Студент 2 курсу бакалаврату факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Іван Мотаєв зайняв перше місце на ліву та праву руку у ваговій категорії до 80 кг. серед юніорів (до 18 років включно) у Всеукраїнський турнір з армрестлінгу – Кубок Пушкарів. Вітаємо Івана з високим досягненням та бажаємо нових перемог на спортивних аренах та в навчальних аудиторіях!