Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських/курсантських наукових робіт з криміналістики на тему «Воєнно-польова криміналістика»

За доброю усталеною традицією 24 серпня, у День Незалежності України, підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських/курсантських наукових робіт з криміналістики на тему «Воєнно-польова криміналістика», який щорічно організовується Центром криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Націоналного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з метою заохочення талановитої молоді до спільного розвитку криміналістичної науки, освіти та практики на інноваційних засадах.

З року в рік число конкурсантів зростає, а географія конкурсу розширюється. Наукові праці переможців вирізняються актуальністю, новизною, високим рівнем теоретичної цінності та практичної значущості, а їх автори засвідчують високий рівень оволодіння предметною галуззю та мотивації для подальших науково-практичних звершень. І тому ми маємо честь радо вітати переможців цьогорічного конкурсу:

• Анатолія Ковальського, студента Навчально-наукового інституту права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, який виконав наукову роботу на тему: «Особливості використання безпілотних літальних апаратів під час проведення огляду місця події в умовах воєнного стану»;
  • Михайла Скрипкіна, курсанта Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, авторству якого належить наукова робота на тему: «Тактика допиту військовополонених в контексті розслідування злочинів»;
  • Вадима Моргунова і Олександра Арланова, курсантів факультету  підготовки фахівців для підрозділів поліції ЛННІ ім. Е. О. Дідоренка ДонДУВС, які у співавторстві виконали наукову роботу на тему: «Використання зовнішності людини під час 3D-моделювання у кримінальному провадженні».

Крім різнопланового морального заохочення, переможців конкурсу за виконання кожної наукової роботи премійовано грошовими винагородами у розмірі одномісячної підвищеної академічної стипендії студентів закладів вищої освіти. Сумлінна суспільно корисна праця на науковій ниві заслуговує на повагу й всебічну підтримку!