10 Лютого, 2023

День

Відбувся 3-ій (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів

Попри ракетну атаку ворога, сьогодні відбувся 3-ій (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів Харківської області та міста Харкова. Етап олімпіади проходив у дистанційному форматі з використанням сервісу Microsoft Teams, а в якості спостерігачів були залучені студенти та працівники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Участь в обласному етапі олімпіади взяли 75 учнів. Дякуємо всім учасникам, які знайшли технічну можливість доєднатися...

Вебінар «Судове провадження в суді першої інстанції в корупційних справах» із суддею Вищого антикорупційного суду, доктором юридичних наук, професором Олексієм КРАВЧУКОМ

Шановні колеги! Вже традиційно раді повідомити вам, що на Факультеті слідчої та детективної діяльності буде проходити вебінар із суддею Вищого антикорупційного суду, доктором юридичних наук, професором Олексієм КРАВЧУКОМ на актуальну тему: «Судове провадження в суді першої інстанції в корупційних справах». Початок о 16:00 13.02.2023 (понеділок). Приєднатися до конференції Zoom Ідентифікатор конференції: 851 1241 8792 Код доступу: DFH48w Долучайтеся!