19 Січня, 2023

День

Сьогодні Університет привітав усіх співробітників із великим християнським святом Водохреща!

За підтримки ректора Університету Анатолія Гетьмана та проректорів Олексія Нестеровича та Юрія Барабаша в одному з укриттів зібрався колектив Університету задля того, щоб вшанувати традиції та освятити воду. Запрошений священник Владика Митрофан прочитав Євангеліє, освятив воду та побажав миру Харкову та Україні. Колектив Університету бажає всім згоди, добра та залишатися чистими душею, здоровими духом і сильними вірою. Вірою в Перемогу України!

Клуб спортивних видів боротьби вітає професора Богдана Головкіна з посадою президента клубу!

Клуб спортивних видів боротьби вітає Головкіна Богдана Миколайовича декана факультету слідчої та детективної діяльності, доктора юридичних наук, професора кафедри кримінально-правової політики, члена-кореспондента Національної академії правових наук України з посадою президента клубу. Незважаючи на війну, на скрутне становище клуб продовжує працювати під його керівництвом, бо спорт – це другий фронт нашої незалежної держави. Хотілося б відмітити видатні досягнення спортсмена нашого клубу, першокурсника факультету юстиції Назара Віскова, який потрапив у трійку кращих...