Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Клуб спортивних видів боротьби вітає професора Богдана Головкіна з посадою президента клубу!

Клуб спортивних видів боротьби вітає Головкіна Богдана Миколайовича декана факультету слідчої та детективної діяльності, доктора юридичних наук, професора кафедри кримінально-правової політики, члена-кореспондента Національної академії правових наук України з посадою президента клубу.

Незважаючи на війну, на скрутне становище клуб продовжує працювати під його керівництвом, бо спорт – це другий фронт нашої незалежної держави.

Хотілося б відмітити видатні досягнення спортсмена нашого клубу, першокурсника факультету юстиції Назара Віскова, який потрапив у трійку кращих спортсменів України з олімпійського виду спорту, з дзюдо.

Минулий рік для нього був дуже успішним:

• Кубок Європи серед кадетів Тепліце (3 місце)
  • Кубок Європи серед юніорів Малага (3 місце)
  • Кубок Європи серед кадетів Коімбра (2 місце)
  • Чемпіонат Європи серед кадетів Пореч (3 місце)
  • Чемпіонат Європи серед кадетів Пореч (команди) (1 місце)
  • ЕЮОФ (Европейський юнацький Олімпійський фестиваль) Банська-Бистриця (3 місце)
  • ЕЮОФ (Европейський юнацький Олімпійський фестиваль) Банська-Бистриця(команди) (2 місце)
  • Чемпіонат Европи серед юніорів Прага (3 місце)
  • Чемпіонат України серед дорослих Київ (3 місце)

Вітаємо президента клубу Богдана Миколайовича, Назара, його тренера та за сумісництвом тата Віскова Дмитра Петровича з цими високими досягненнями під час війни.

Бажаємо не зупинятися та подальших перемог на татамі! Все буде Україна!