28 Листопада, 2022

День

Підсумки І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

18 листопада 2022 року в Університеті було проведено та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організатори: кафедра культурології та наукова бібліотека. Голова жюрі: зав. кафедри культурології Василь Пивоваров. Члени жюрі: доцентка кафедри культурології Олена Лисенко та доцентка кафедри культурології Олена Шумейко. Для участі в конкурсах зареєструвалося понад 90 студентів, проте участь взяли лише 33 студенти. Переможці мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка: І місце — Бараницька Єлизавета Олександрівна, факультет...