Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки І етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

18 листопада 2022 року в Університеті було проведено та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Організатори: кафедра культурології та наукова бібліотека.

Голова жюрі: зав. кафедри культурології Василь Пивоваров.

Члени жюрі: доцентка кафедри культурології Олена Лисенко та доцентка кафедри культурології Олена Шумейко.

Для участі в конкурсах зареєструвалося понад 90 студентів, проте участь взяли лише 33 студенти.

Переможці мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

І місцеБараницька Єлизавета Олександрівна, факультет юстиції, 1-й курс, 6 гр.;

ІІ місцеЛозиняк Марія Андріївна, ІПЮК для СБУ, 2-й курс, 2 гр.;

ІІІ місцеУланська Марія Олександрівна, факультет юстиції, 2-й курс.

Переможці конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

І місцеКудінова Юлія Володимирівна, господарсько-правовий факультет, 1-й курс;

ІІ місцеКірейчук Софія Вячеславівна, міжнародно-правовий факультет, 2-й курс;

ІІІ місцеНємєц Даниіл Андрійович, міжнародно-правовий факультет, 1-й курс.

Вітаємо переможців конкурсів і бажаємо нових здобутків і перемог у наступних етапах! А також висловлюємо слова щирої вдячності всім іншим учасникам конкурсів і подаємо інформацію щодо балів і місць.