19 Листопада, 2022

День

Студент 1 курсу факультету юстиції Назар Вісков здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України з боротьби дзюдо

17 листопада у місті Києві відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 300 учасників.Студент 1 курсу факультету юстиції Назар Вісков здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг.Назар став кандидатом до олімпійської збірної. Клуб спортивних видів боротьби вітає Назара та його особистого тренера Віскова Д.П. з нагородою та бажає подальших перемог!

Відбулась міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Юридична осінь 2022»

На базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) 17 листопада 2022 року об 11.00 з нагоди Дня Університету дистанційно на платформі Zoom відбулась міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Юридична осінь 2022». ВІДКРИВ КОНФЕРЕНЦІЮ Лученко Дмитро Валентинович – д.ю.н., професор, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Він привітав учасників та підкреслив: «…  цього року, попри складний воєнний час, ми зберегли традицію проведення щорічної...