Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студент 1 курсу факультету юстиції Назар Вісков здобув бронзову нагороду на чемпіонаті України з боротьби дзюдо

17 листопада у місті Києві відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 300 учасників.
Студент 1 курсу факультету юстиції Назар Вісков здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг.
Назар став кандидатом до олімпійської збірної. Клуб спортивних видів боротьби вітає Назара та його особистого тренера Віскова Д.П. з нагородою та бажає подальших перемог!