28 Жовтня, 2022

День

Центр передового досвіду Жана Моне з питань верховенства права та європейських цінностей (CRoLEV) при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі запрошує вас на запуск CRoLEV NET!

Центр передового досвіду Жана Моне з питань верховенства права та європейських цінностей (CRoLEV) при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі (UCLan Cyprus) запрошує вас на запуск CRoLEV NET (посилання на сайт), мережі експертів і зацікавлених сторін зі спільним інтересом до верховенства права та європейських цінностей. Ця презентаційна подія буде корисною та цікавою для багатьох учасників, включаючи студентів, науковців, дослідників, політиків, громадянське суспільство та інші зацікавлені сторони на національному/міжнародному рівні,...

Експертна комісія Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує всіх бажаючих на відкриту зустріч акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Право»

З 3 по 5 листопада проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право» (ID11190), спеціальності 081 «Право» другого (магістерського) рівня експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту зустріч з експертами. Час проведення: 4 листопада 2022 10:30 AM Київ Приєднатися до конференції Zoom Ідентифікатор конференції: 712 5608 5462 Код доступу: 1111