25 Травня, 2022

День

Поглиблення міжгалузевої взаємодії. 24.05.2022 р. Університетом укладено меморандум про співпрацю з Харківським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України

Пріоритетною метою нашого Університету є підготовка високо кваліфікованих фахівців, чий рівень професійної компетентності дозволятиме швидко і правильно розв’язувати складні правові питання, збирати й досліджувати різні докази, ефективно використовувати їх при доказуванні у провадженнях усіх видів. Буремні часи породжують нові виклики для юридичної науки, освіти і практики, якісне протистояння яким потребує повсякчасного використання спеціальних знань. Відтак розвиток правозастосування на наукових засадах, а юридичної освіти – з орієнтацією на актуальні та перспективні...