28 Січня, 2022

Студент Університету здобув нагороди на чемпіонаті з плавання в ластах

24 – 25 січня пройшов Відкритий чемпіонат міста Харкова з плавання в ластах. Студент 3 курсу Міжнародно – правового факультету Максим ЦВЕЛІХ посів 1 та 3 місця і пройшов відбір до збірної команди Харківської області для участі в Кубку України, який пройде з 4 по 7 лютого в місті Бровари. Вітаємо спортсмена та тренера Кузьміну Марину КУЗЬМІНУ і бажаємо подальших перемог!

Держаудитслужба запрошує на роботу, стажування та практику

Держаудитслужба запрошує випускників, зокрема з освітою економічного спрямування, взяти участь  у конкурсах в апараті Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органах, які оголошуються на постійній основі. Актуальна інформація щодо вакантних посад, на які оголошено конкурс, розміщується на Урядовому вебпорталі https://career.gov.ua. Водночас для набуття студентами практичного досвіду Держаудитслужба запрошує молодь пройти стажування у структурних підрозділах апарату Держаудитслужби відповіднодо Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, у...