15 Грудня, 2021

Оголошено конкурс на практику в патентній фірмі «Михайлюк Сороколат і партнери»

В межах Paralegal School оголошуємо конкурс на участь у практиці найкрутішої патентної фірми України «Михайлюк Сороколат і партнери» . Охочі взяти участь у конкурсі направляють резюме з мотиваційним поясненням сюди  Хто володіє китайською мовою (чи вивчає), обов’язково вкажіть.

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ здобули перемогу у спортивних змаганнях

13 грудня відбувся Чемпіонат Світу із Козацького Двобою, який був ініційований Всесвітньою Федерацією Козацького Двобою та ГО «Українська спортивна федерація «Козацький Двобій». Метою вказаного заходу є військово-патріотичне та спортивне виховання молоді. На Чемпіонаті Світу майбутні офіцери вибороли 3 золоті та 1 срібну медаль. Постійний та змінний склад Інституту пишається своїми курсантами, які перемагають у спортивних змаганнях та прославляють не тільки рідну альма-матер, а і нашу Україну. Світлана ОСТАПЕНКО

Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана до Дня працівників суду

Шановні судді та працівники судів! Вітаю Вас із професійним святом! Саме Ви стоїте на сторожі прав і свобод людини, забезпечуєте розвиток України як демократичної та правової держави, утверджуєте принципи верховенства права. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за багаторічною традицією виховує професійних правників різного спрямування, зокрема й суддів, зі студентської лави прищеплюючи їм почуття справедливості, людяності, поваги до закону і громадянина. Адже на них покладена місія збереження стабільності й миру...