10 Грудня, 2021

День

До 65-річчя викладання земельного, аграрного й екологічного права в Університеті проведено науково-практичну конференцію

10 грудня відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права» з нагоди 65-річчя викладання навчальних дисциплін земельно-правового, аграрно-правового та еколого-правового спрямування в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Організатор заходу – кафедра земельного та аграрного права. Цьогоріч у роботі конференції брали участь понад 90 авторитетних учених, молодих науковців та студентів з різних закладів вищої освіти Харкова та України (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Київський національний університет...

В Університеті підвищували свою кваліфікацію арбітражні керуючі

10 грудня на базі Інституту післядипломної освіти Університету відбулося вручення свідоцтв арбітражним керуючим, які були слухачами курсів підвищення кваліфікації з питань відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами. У заході взяла участь головна спеціалістка сектору підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих Департамента з питань банкрутства Міністерства юстиції Оксана БАБИЧ. Слухачам вручено свідоцтва державного зразка. Навчання пройшли 16 фахівців.