6 Жовтня, 2021

День

Відбулася презентація книги «Геноцид українців 1932-1933 за матеріалами досудового розслідування»

5 жовтня у Науковій бібліотеці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого презентовано наукове дослідження з проблем вивчення та розслідування Голодоморів в Україні. У заході приймали участь Микола ГЕРАСИМЕНКО – екс-заступник голови Служби Безпеки України; Микола КУЧЕРЯВЕНКО – академік НАПрНУ, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Валерій ШЕПІТЬКО – академік НАПрНУ, завідувач кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Володимир ЖКРАВЕЛЬ, академік, Віце-президент НАПрНУ; Надія ПАСМОР – директорка...