5 Липня, 2021

День

Студентка університету Пруденко Олена посіла 1 та 2 місця на Відкритому чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування

2 – 4 липня 2021 року в лісовому масиві села Торське Донецької області відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на надкоротких  дистанціях. Змагання зібрали 120 спортсменів з Харківської, Донецької і Луганської областей. Студентка 1 курсу міжнародно – правового факультету Пруденко Олена в групі Ж – 18 посіла 2 місце в спринті та стала чемпіонкою на середній  дистанції.

Освітній профіль (майнор) другого (магістерського) рівня «Запобігання корупції» і інститут прокуратури та кримінальної юстиції Університету запрошують на навчання

Кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права запрошує на навчання на освітній профіль (майнор) «Запобігання корупції» в Інституті прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Прийом  на навчання для здобуття  вищої  освіти  за  другим (магістерським)  рівнем освіти  за спеціальністю 081  «Право» здійснюється  на  базі  першого (бакалаврського)  рівня  вищої освіти  зі  спеціальностей  081 «Право» за позитивними результатами Єдиного фахового вступного випробування здобувача вищої освіти, які передбачені Правилами прийому до Університету....