30 Квітня, 2021

День

Едуард Климась (Полтавський юридичний інститут) виборов гран-прі Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Весняна феєрія»

Міжнародний  фестиваль-конкурс «Весняна феєрія» у стилі «Паризька весна» відбувся у м. Дніпро.   Е. Климась отримав головну нагороду у складі Народного хореографічного колективу «Міленіум» (керівник хореограф-балетмейстер, заслужений працівник культури України Олена Таранцева).   Вітаємо Едуарда та бажаємо натхнення і подальших успіхів у творчій діяльності!

Курсанти і співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали підшефний дитячий будинок «Зелений Гай»

Великдень – найвеличніше та особливе свято добра та милосердя.    Напередодні представники постійного складу Інституту дарувати тепло й любов дітям, які потрапили в складні життєві обставини  Вони подарували малятам солодощі, одяг, посуд та інші необхідні речі, адже усі діти мають рости щасливими.  Лише спільними діями можна зігріти їхні  серця, адже навіть  маленька часточка допомоги може стати частиною дива.