Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Запрошуємо взяти участь у міжнародному круглому столі «ВІРТУАЛЬНІ АКТИВИ ТА ПЛАТФОРМНІ РІШЕННЯ»

🖇Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародного  круглого столу  «Віртуальні активи та платформні рішення», який відбудеться 3  листопада  2023 року (початок о 12.00)

🖋Формат роботи круглого столу: онлайн-засідання платформа ZOOM та трансляція на YouTube.

🔎Організатори круглого столу – кафедра фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

🔎Партнери заходу: АО «Павлуненко та партнери», Науково-дослідний центр економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру.

🔎Спікери круглого столу:

🔸Ольга ДМИТРИК, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Тема виступу: «Технологія розподіленого реєстру у правової площині: здобутки і перспективи для України».

🔸Юрій БОЙКО – член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), відповідає за питання віртуальних активів, пенсійного забезпечення, діяльність інституційних інвесторів та інформаційну політику. Тема виступу: «Перспективи імплементації норм Європейського регламенту МіСа в українське законодавство».

🔸Катерина ПАВЛУНЕНКО, адвокат, сертифікований аудитор, керуючий партнер АО «Павлуненко та партнери», співголова секції податкового права Ради адвокатів Харківської області. Тема виступу: «Сучасні тенденції у визначенні поняття віртуальних активів у контексті фінансового моніторингу».

🔸Наталія ФІЛАТОВА-БІЛОУС, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Тема виступу: «Віртуальний актив як цифрова річ: аналіз у контексті останніх змін до Цивільного кодексу України».

🔸Арсен ІСАЄВ, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедра цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, начальник науково- дослідницького сектору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Тема виступу: « Е-гривня (CBDC) – віртуальний актив?».

🔸Марія ВАЙНЕР, юрист, член Науково-дослідного центру економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру . Тема виступу: «Огляд світових принципів та підходів (G20, MiCA) до визначення та трактування технології розподіленого реєстру. Правове регулювання та перспективи подальшого розвитку».

🔸Вита ФОРСЮК, кандидат юридичних наук, радник Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) з правових питань. Тема виступу: «Проблеми оподаткування віртуальних активів в рамках національного законодавства».

🔸Артем КОТЕНКО, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Тема виступу: «Цифрові гроші: причини та наслідки».

🔸Катерина ТОКАРЄВА, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. Тема виступу: «Віртуальні активи & цифрові гроші: досвід України та ЄС».

🔸Валерія РЯДІНСЬКА, завідувач лабораторії правого та організаційного забезпечення діяльності Міністерства Державного науково-дослідного інституту МВС України, доктор юридичних наук, професор. Тема виступу: «Трансформація інституціональних та наукових підходів до визначення сутності криптовалют».

🔸Ігор ДУНАЄВ, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри економічної політики та менеджменту ННІ «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, голова правління Науково-дослідного центру економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру. Тема виступу: «Роль інформаційних платформ та віртуальних активів в трансформації економіки та публічного управління».

🔸Наталія ГЛИНСЬКА, доктор юридичних наук,  завідувачка відділом кримінального процесу та судоустрою Науково-дослідного Інституту вивчення проблем злочинності імені академіка Сташиса НАПРН України . Тема виступу: «Віртуальні активи як предмет арешту в кримінальному провадженні: проблеми правової регламентації та практики».

🔸Тарас ПАЩЕНКО, юрист, член   Науково-дослідного центру економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру . Тема виступу: «Приклади застосування технології розподіленого реєстру у реальних секторах економіки: існуючі проекти, нові можливості та проблеми які вони вирішують».

🔎Модератор

🔸Робочі мови конференції: українська; англійська.

🔷Для участі у конференції необхідно до 2 листопада  2023 року заповнити реєстраційну форму та доєднатися на YouTube до трансляції за посиланням