Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Спільний проект Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і Польського інституту прав людини і бізнесу “Lighthouse-keepers: Business and Human Rights Cooperation Network”

Спільний проект Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і Польського інституту прав людини і бізнесу “Lighthouse-keepers: Business and Human Rights Cooperation Network”, який було реалізовано разом із партнерами з Ісландії (ALDA Association, the Icelandic Ombudsman for Children), став фіналістом конкурсу “Партнерство заради сталого розвитку”. Цей міжнародний конкурс проектів проводить Глобальний договір ООН в Україні. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є членом Глобального договору.

На урочистій церемонії відзнаку отримала випускниця навчальної програми з бізнесу і прав людини, що була проведена в межах проекту, Валерія Поєдинок. Координаторками навчальної програми виступили Беата Фарачик, президентка правління Польського інституту прав людини і бізнесу, та Олена Уварова, голова Міжнародної лабораторії з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, дослідниця Вагенінгенського університету.