Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Між Університетом та Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду досягнуто домовленості про встановлення довгострокових партнерських відносин

31 жовтня 2023 року підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду.

Домовлено про встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків на основі інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів. Зокрема, документом передбачені реалізація інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо); організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванні студентів; спільні наукові дослідження; інші узгоджені напрями співпраці.

Свої підписи під документом поставили ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Анатолій Гетьман та Голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Олександр Семенников.

Вищий антикорупційний суд завжди радо долучається до роботи з молоддю. Студенти Університету неодноразово відвідували Апеляційну палату ВАКС. Вони відзначають важливість таких візитів, оскільки це допомагає їм визначитися із майбутнім працевлаштуванням і краще зрозуміти специфіку роботи органів правосуддя.

Впевнені, що підписання меморандуму стане новим важливим етапом у партнерстві між інституцією та Університетом. Документ відкриває нові можливості та перспективи вдосконалювати якість освітньої діяльності Університету, оновлювати її практичний компонент. Підтримка та досвід юристів-практиків АП ВАКС надзвичайно важливі та необхідні для зростання та формування молодої плеяди юристів України. Сподіваємося, що станемо надійними партнерами в питаннях реалізації різних навчальних програм, проходження практики та працевлаштування.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду переглядає судові рішення слідчих суддів та суду першої інстанції ВАКС, а також рішення інших судів першої інстанції, ухвалених до початку роботи Вищого антикорупційного суду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду. Основна мета Апеляційної палати – це забезпечення повного та неупередженого судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений. До складу АП ВАКС входять 11 суддів, які утворюють 4 колегії.