Університет запросив абітурієнтів на віртуальну зустріч

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Університет запросив абітурієнтів на віртуальну зустріч

27 лютого в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проведено День відкритих дверей онлайн.

Під час прямого ефіру на офіційній сторінці вишу в YouTube, за яким також можна було стежити й на Facebook-сторінці, абітурієнти та їхні батьки мали змогу дізнатися про переваги навчання й особливості вступу від представників ректорату, приймальної комісії й навчальних структурних підрозділів.

Віртуальну зустріч відкрив ректор Університету Анатолій Гетьман: «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є багатогранним освітянським і науковим закладом, де створено всі умови для навчання, самовдосконалення й дозвілля. Потужна матеріально-технічна база включає в себе унікальний для України навчально-бібліотечний комплекс, Палац студентів, розвинену спортивну інфраструктуру, 16 комфортабельних гуртожитків, і навчальні корпуси, що мають зручне розташування. Злагоджений колектив, що об’єднує однодумців з різних напрямів юридичної освіти і науки, надає знання європейського ґатунку. Сподіваюся вже першого вересня зустріти більшість і вас у якості членів великої університетської родини». Ректор запропонував вступникам унікальну можливість в режимі реального часу приєднатися до урочистої церемонії вручення дипломів магістрам Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш розповів про структуру Університету й особливості спеціалізації кожного навчального структурного підрозділу, організацію навчання, а також співробітництво органами суду, правопорядку та адвокатського самоврядування, а також з іншими ключовими стейкхолдерами в правничій галузі щодо вдосконалення освітніх програм та проходження студентами практики. Окрім того, Юрій Барабаш зупинився на широких міжнародних зв’язках Університету, завдяки яким успішно діють програма академічної ступеневої та кредитно мобільності.

У заході також взяв участь директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, який надав детальні пояснення щодо механізму реєстрації та складання ЗНО. «Для успішного складання ЗНО потрібно не лише мати ґрунтовні знання, й бути обізнаним із правилами та дотримуватися процедури», – наголосив експерт.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вадим Козак звернув увагу аудиторії на те, що на сайті http://vstup.nlu.edu.ua розміщено правила прийому на 2021/2022 навчальний рік. Для зручності користувачів сторінки основні моменти, які зазвичай цікавлять абітурієнтів найбільше, дублюються в більш зрозумілому й конкретизованому вигляді інформації приймальної комісії. Вадим Козак ознайомив аудиторію з ключовими моментами та новелами цьогорічної вступної кампанії, а також разом із представниками Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України та Військово-юридичного інституту надав відповіді, на запитання, що надійшли онлайн.

Наостанок проректор Юрій Барабаш анонсував відкриття багатоканальної телефонної лінії для абітурієнтів, номер якої найближчим часом можна буде знайти на офіційному сайті Університету.

Запис цього можна переглянути за посиланням: