uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

IKEM Берлін передали Університету благодійну допомогу

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > IKEM Берлін передали Університету благодійну допомогу

Сьогодні, в умовах російської збройної агресії, коли українське суспільство переживає значні випробування та приймає величезні виклики, збереження якісної вищої освіти є важливим завданням нашої держави та пріоритетом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Дякуємо всім партнерам та дружнім організаціям, які допомагають створювати умови для забезпечення роботи нашого Університету.

За активного сприяння та фінансової підтримки партнера нашого університету IKEM Берлін разом із юридичною компанією Becker Büttner Held, наш Університет отримав:

• 5 зарядних станцій ANKER потужністю 1200 Вт;
  • 5 зарядних станцій EcoFlow потужністю 512 Вт;
  • 3 бензинові генератори;
  • 3 вай фай роутери та проєктор.

IKEM Берлін (The Institute for Climate Protection, Energy and Mobility) — провідний дослідницький інститут Німеччини, який розробляє, оцінює та аналізує стратегії щодо подолання кліматичної кризи боротьби зі зміною клімату, маючи на меті прискорення зеленого енергетичного переходу, маючи на меті сприяння низьвуглецевому сталому розвитку.

Дякуємо за підтримку та надану допомогу IKEM та Becker Büttner Held, а саме Сімону Шеферу-Страдовському, Крістіану Хельду, Францісці Хольцгребе, випускниці НУЮ Яні Каррас за ініціативу та організацію, доцентці кафедри екологічного права Копиці Євгенії за допомогу в її реалізації, студентам магістратури Василю Орєшкіну та Микиті Жижді, засновникам Благодійного Фонду “Юридичний тил”, за пошук, придбання та передачу гуманітарної допомоги.