Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На Факультеті слідчої та детективної діяльності виступила радниця Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, експертка Консультативної місії ЄС в Україні

20 лютого2023 року на Факультеті слідчої та детективної діяльності виступила радниця Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, експертка Консультативної місії ЄС в Україні з лекцією на тему: «Реформа органів правопорядку як важливий крок на шляху до членства України в ЄС».

Реформа органів правопорядку як важливий крок а шляху до членства України в ЄС.

Учасники семінару мали змогу детально ознайомитися із прогресом у виконанні семи рекомендацій Європейської комісії, які були надані Україні при отриманні статусу кандидата на членство в Європейському союзі. Йшлося про політичні реформи, покликані утвердити в нашій державі верховенство права та демократичні засади.

У фокусі лекції була реформа органів правопорядку, а саме важливість прийняття комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, який має на меті підвищити пріоритетність реформування органів правопорядку як частини сектору безпеки і оборони України та дозволить його модернізувати й привести у відповідність до стандартів, яких має досягти Україна на шляху до членства у ЄС.

Наприкінці заходу студенти поставили питання спікеру і взяли участь у дискусії. Від імені Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлюємо щирі слова вдячності та пошани Поліні ЛІ за Ваш внесок, професіоналізм та відданість своїй справі.