Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо Сібільова Дениса Михайловича, зі славним ювілеєм – 50-річчям з Дня народження!

Вітаємо Сібільова Дениса Михайловича, кандидата юридичних наук, доцента кафедра цивільної юстиції та адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зі славним ювілеєм – 50-річчям з Дня народження!

Висловлюємо найщиріші вітання та бажаємо Вам, шановний Денисе Михайловичу, міцного здоров’я, невтомності та успіхів на обраному науковому шляху, щастя й добра на довгі роки, тепла й затишку у Вашій оселі. Нехай у подальшому житті у всіх великих і малих справах надійною опорою Вам завжди будуть рідні та близькі, вірні друзі й колеги, а життя збагачує мудрістю, натхненням і радістю. Нехай Ваш життєвий досвід, працелюбність та наполегливість і надалі служать народу України!

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.