Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 80-річний ювілей доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Вячеслав Іванович Борисов!

Сьогодні, 7 лютого, святкує свій 80-річний ювілей доктор юридичних наук, професор, дійсний член (академік) НАПрН України, Заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Вячеслав Іванович Борисов!

Вячеслав Іванович є автором понад 400 наукових та навчально-методичних праць, має численні нагороди та відзнаки найвищого державного та міжнародного рівня, є Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки та Премії імені Ярослава Мудрого, нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ, ІІ ступенів та ін.

Його далекоглядність, мудрість, високу працездатність, самовідданість, виваженість у наукових поглядах та в прийнятті управлінських рішень, доброзичливість, щирість, порядність, тонке почуття гумору відмічають колеги та друзі.

Своїм вчителем, мудрим наставником, порадником Вячеслава Івановича називають десятки поколінь випускників та студентів нашого Університету.

Шановний Вячеславе Івановичу, від імені колективу Університету вітаємо вас з ювілеєм. Зичимо міцного здоров’я, успіху у наукових пошуках, невпинної життєвої енергії та усіляких гараздів.

Многая літа під мирним небом України!