Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Запрошуємо амбітних студентів, аспірантів та викладачів на курс ‘’Presenting at Conferences and Publishing Research Made Easy’’ з науковцем із США!

Центр американських студій запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Presenting at Conferences & Publishing Research Made Easy» з носієм мови та науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

Під час курсу:

• Ви дізнаєтеся, як оволодіти мистецтвом представлення досліджень на найпрестижніших національних і міжнародних конференціях;
  • Ви навчитеся швидко та ефективно писати тези, які приведуть вас на конференції вашої мрії;
  • Ви розробите ефективні методи написання та публікації наукових статей і розділів книг;
  • Ми навчимо вас відповідати на всі запитання: від критичних коментарів рецензентів до найскладніших питань під час панельних дискусій конференції.

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 24-25 березня 2023 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Курс платний, кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація