Знову страшна звістка обпікає болем наші серця…

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Знову страшна звістка обпікає болем наші серця…

5 липня 2023 року у боях із російськими окупантами на Запорізькому напрямку героїчно загинув студент факультету адвокатури Кряж Богдан, якому було лише 20 років.

Богдан народився у м. Ємільчино Житомирської області, у 2020 р. у м. Харкові закінчив школу із золотою медаллю та не вагаючись поступив до Університету із непримиренним бажанням служити Феміді та стати кваліфікованим та професійним адвокатом. Будучи відмінником у навчанні, Богдан мав гарні доброзичливі стосунки із товаришами та одногрупниками, приймав активну участь у житті та діяльності Університету.

Активний, життєрадісний, світлий юнак, який ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив…

Допоки страшна війна не прийшла до нашої країни.

З перших днів повномасштабного вторгнення Богдан Кряж перебував у складі добровольчого батальйону «Фрайкор», а набравшись бойового досвіду відбув у зону бойових дій, де, на жаль, руки російського окупанта обірвали життя юному герою.

Університетська спільнота висловлює щирі співчуття близьким та рідним Богдана. Нехай добрий, світлий спомин про покійного Богдана назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, близьких, усіх, хто його знав, шанував, любив.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Допомогти родині Богдана можна за наступними реквізитами: 5168745140782464 Кряж Оксана Василівна (мама Богдана).