Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Завідувач кафедри міжнародного прав професор Володимир Стешенко очолив делегацію України на засіданні Міжурядового комітету ЮНЕСКО

Завідувач кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професор Володимир Стешенко очолив національну делегацію України на другому засіданні Міжурядового комітету ЮНЕСКО, яке відбулося з 10 по 13 липня 2023 р. у штаб-квартирі ЮНЕСКО (м. Париж, Франція).

На засіданні було прийнято текст Recommendation on education for peace and human rights, international understanding, co-operation, fundamental freedoms, global citizenship, and sustainable development.

Переважна більшість пропозицій української делегації була включена до тексту Рекомендації. Затвердження тексту переглянутої Рекомендації планується у листопаді 2023 р. на черговій – 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Під час обговорення тексту Рекомендації мали місце жорсткі дебати з делегацією росії (фрагмент відео додається).