Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій День народження ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Анатолій Гетьман!

Шановний Анатолію Павловичу, дружня університетська родина сьогодні щиро вітає Вас із Днем народження!

Колектив високо цінує Вас як видатного правника, високоосвіченого викладача, прогресивного керівника та чуйну людину. Розуміємо, що стояти на чолі потужного ЗВО – відповідальна та почесна місія, яка потребує щоденної копіткої праці, сталевої витримки, непересічного професіоналізму та мудрості.

Ваша ерудиція, обізнаність у фахових і життєвих питаннях, наполегливість у досягненні будь-якої мети багато років слугують прикладом для кожного покоління юристів. Розуміючи всю відповідальність перед колегами, студентством, державою, Ви повсякчас демонструєте відданість обраній справі, послідовність і виваженість рішень, безперервне особистісне зростання, жваву зацікавленість у поточних проблемах Університету.

Як керівника провідного юридичного ЗВО України, науковця найвищого ґатунку, наставника багатьох відомих правників, які зараз займають керівні посади в державі, Вас знають і цінують в усій Україні. Звісно, від початку війни справ значно додалося, але з гордістю підкреслюємо, що за ці понад 500 страшних днів за Вашого мудрого керівництва Університет ні на хвилину не зупинив своєї роботи, а студенти й викладачі постійно відчували підтримку й допомогу навіть у найскрутніші часи. Тому сьогодні хотілося б подякувати й за Ваші численні людські чесноти – незламність, патріотизм, мужність, доброту, душевну щедрість, чуйність і милосердя.

У цей погожий липневий день зичимо Вам, Анатолію Павловичу, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення на найамбітніші задуми. Нехай вдома панують мир і затишок, а любов і турбота завжди зігрівають Ваше серце!