Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на майстер-клас з написання юридичних документів “В лабіринті паперів”

Спікер заходу – Іван Костюк, адвокат юридичної фірми ADVANQ.

Але й це ще не все!

На майстер-класі пан Іван поділиться із нами лайфгаками щодо правильного форматування, коректної термінології та вдалого виразу вашої точки зору у юридичних документах.

Даний майстер-клас – справжня нагода отримати багато корисних порад, як уникнути поширених помилок, які часто роблять початківці у своїй юридичній кар’єрі.

Вас чекає незабутній досвід, взаємодія з колегами та відповіді на ваші запитання від нашого шановного спікера.

Майстер-клас відбудеться 11-го серпня о 16:00.

Ми запрошуємо всіх амбітних студентів, які прагнуть побудувати яскраву та успішну юридичну кар’єру, долучитися до нашого майстер класу.

Реєструйтеся за посиланням, приходьте, заряджайтесь новими знаннями та відкрийте для себе захопливий світ правової майстерності разом з нами!

Цей майстер-клас, стане вашим путівником у лабіринті паперів та відкриє двері до безмежних можливостей у світі права!