Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на лекцію Філіпа Лі, доктора медичних наук, генерального директора Evolve International Group, керуючого директора Evolve Growing Solutions Ltd.

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Доктор Філіп Лі у перші роки своєї кар’єри був комерційним фермером, здобув ступінь у галузі інтеграції енергетичних систем харчових відходів і ґрунтознавства та захистив докторську дисертацію в галузі проєктування передових стійких систем виробництва продуктів харчування.

Володіючи пристрастю до сталого та інноваційного виробництва продуктів харчування і навколишнього середовища, у 2012 році він заснував Evolve Growing Solutions, щоб не просто поступово вносити стійкі зміни, а й здійснювати реальні стрибки, необхідні для перетворення глобального виробництва продуктів харчування. Завдяки його наполегливій праці в цій сфері, він та його бізнес користуються великою повагою, головним чином у Європі та на Близькому Сході.

Назва лекції: Трансформація України: шлях до зеленого відновлення та глобального лідерства у циркулярній економіці

За словами доктора Філіпа Лі, у цій лекції ми розглянемо потенціал принципів циркулярної економіки в Україні, зосередившись на таких ключових темах, як відходи, вода, енергія та продукти харчування. Ми заглибимося в інноваційні системи та процеси, розроблені для NEOM City в Саудівській Аравії, демонструючи, як органічні матеріали, такі як людські відходи, сільськогосподарські відходи та харчові відходи, можуть бути перетворені в оптимальні ґрунти, добрива, хімічні речовини-прекурсори та навіть авіаційне паливо.

Крім того, ми обговоримо концепцію біомімікрії у виробництві продуктів харчування, яка виходить за рамки традиційних та органічних практик. Використовуючи природні механізми, розроблені протягом мільйонів років, включаючи використання біопалива, сучасних біостимуляторів, грибів, бактерій та архей, ми можемо інтегрувати ці рішення в циклічні системи “відходи-енергія-продукти харчування”. Мета полягає в тому, щоб досягти такої ж або вищої врожайності, як і за традиційних методів, при цьому значно зменшити вуглецевий слід, підвищити якість і покращити поживність продуктів харчування для людей і худоби.

Ця програма отримала підтримку від Innovate UK, великих виробників продуктів харчування, роздрібних мереж, таких як Tesco і Marks & Spencer’s, а також 4 центрів Agritech у Великій Британії. На міжнародному рівні Evolve очолює цю програму з метою впливу на глобальне виробництво продуктів харчування, включаючи сільське господарство, садівництво та вертикальне землеробство.

Хоча війна, що триває в Україні, є трагедією світового масштабу, вона також надає можливість для відновлення за допомогою передових та економічно ефективних рішень циркулярної економіки. Завдяки синергетичній координації секторів переробки відходів, водопостачання, енергетики та харчової промисловості Україна може не лише трансформувати свою політичну систему, а й стати найбільш сталою країною на Землі. Ця лекція надихне та продемонструє потенціал України стати світовим лідером у сфері сталого розвитку, перевершивши свою роль як члена європейської сім’ї та ставши справжньою перлиною у світових зусиллях зі сталого розвитку.

Лекція відбудеться у змішаному форматі

Офлайн

Вівторок, 12 березня, 13:00, 11 зала (2-й поверх Центрального корпусу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)

13:00 за київським часом (12:00 за центральноєвропейським)