Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірант кафедри земельного та аграрного права Університету В’ячеслав Шудров виборов дві срібні медалі на Чемпіонаті України з гирьового спорту

06-10 березня 2024 року відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь спортсмени з понад 18 областей України.

Гирьовий спорт – це вид спорту, який поступово набуває популярності в Україні та за кордоном. Він вимагає від спортсменів великої сили, витривалості та координації рухів, що робить його викликом для тих, хто любить випробовувати свої здібності.

У цих змаганнях аспірант кафедри земельного та аграрного права Університету В’ячеслав Шудров виборов дві срібні медалі у ваговій категорії до 63 кг у дисципліні «Триборство» з результатом 303 бали з гирями 32 кг.

Цим виступом він пройшов відбір на Чемпіонат Європи, який відбудеться у Парижі (Франція).

Щиро вітаємо В’ячеслава з досягненнями на чемпіонаті України та бажаємо нових звершень та подальших яскравих перемог і рекордів!