Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Захищаючи територіальну цілісність та недоторканість України, загинув випускник Університету Антон Незола

Знову наша університетська громада у невимовній скорботі.

Днями колективу Університету стало відомо, що загинув старший солдат Збройних Сил України Антон Незола – випускник факультету прокуратури l, адвокат, юрист 1 класу.

Антон народився 9 травня 1982 року у Запоріжжі. Навчався у Запорізькій загальноосвітній школі №31. Здобув вищу юридичну освіту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Понад 10 років працював у Запорізькій обласній прокуратурі. Згодом розпочав адвокатську практику.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів чоловік, не маючи військового досвіду, приєднався до Сил територіальної оборони Збройних сил України. Спочатку був рядовим солдатом, стрільцем, потім отримав підвищення – звання старшого солдата. Брав участь у боях за Бучу та Ірпінь на Київщині. Потім підрозділ Антона обороняв Луганщину.

6 грудня 2022 року біля села Діброва Луганської області (район Кремінної) старший солдат Антон Незола, виконуючи бойовий обов‘язок із захисту Вітчизни на замаскованому спостережному пункті, першим помітив наближення ворожої диверсійної групи. Попередивши побратимів, він першим почав вести вогонь на ураження, тим самим дав хлопцям змогу встати до бойового порядку. Ліквідувавши кількох окупантів, зокрема, командира групи, сам боєць отримав смертельне поранення. Своїми вмілими та сміливими діями він допоміг втримати позицію та зберегти життя пораненим побратимам. 6 грудня серце Героя зупинилося назавжди…

Антон був справжнім захисником та мужнім чоловіком, який не пошкодував свого життя для захисту своєї родини та рідної країни від російської навали.

«Чудова людина, світла, чуйна, завжди був готовий прийти на допомогу» – саме таким він зостанеться у пам’яті рідних, побратимів, колег та друзів.

Антон Незола із честю виконував обов’язок щодо захисту держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, українському народові та Україні.

Поховали військовослужбовця у рідному місті Запоріжжі. У нього залишилися мама, дружина та 9-ти річний син, якого він дуже любив.

Для вшанування пам’яті захисника України, адвоката, справжнього чоловіка і патріота України у Запоріжжі перейменовано вулицю Таганську на вулицю Антона Незоли.

Університетська спільнота висловлює найщиріші співчуття сім’ї, друзям та близьким з приводу непоправної втрати загиблого воїна. Низький уклін родині, яка виховала справжнього патріота.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава захиснику!

Його одногрупники створили петиції щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) солдату ЗСУ Незолі Антону Олександровичу, просимо підтримати