Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З нагоди відзначення Дня факультету адвокатури в Університеті відбулася урочиста Конференція

3 березня з нагоди відзначення Дня факультету адвокатури в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася урочиста Конференція.

Факультет адвокатури  – один із наймолодших, але один із найперспективніших факультетів Університету, який був створений 27 лютого 2017 р. За час свого існування Факультет вже встиг завоювати і прихильність вступників, і любов студентів, і повагу до випускників факультету серед роботодавців.

У 2017 році здійснено набір на 1 курс першого бакалаврського рівня вищої освіти та 1 курс другого магістерського рівня вищої освіти. У 2019-ому розпочато набір студентів на заочну форму навчання.

Перший випуск бакалаврів відбувся у 2021 р. і склав 105 студентів. 2022 -го р. було випущено 136 бакалаврів, у цьому ж році випуск буде складати вже 163 бакалавра права.

З 2019 по 2023 рік на факультеті підготовлено 1148 магістрів права за денною та заочною формою навчання. Цьогоріч відбудеться випуск 276 магістрів права. Цьогорічний випуск – це перший повноцінний випуск магістрів права, які пройшли ввесь шлях від посвяти в першокурсники факультету адвокатури до випускного магістрів цього факультету.

Під час конференції відбулося відкриття коворкінг-зони для студентів факультету в рамках якої заплановано здійснення діяльності «Клубу юних адвокатів» та «Paralegal School».

Участь у конференції взяли студенти та випускники факультету, представники ректорату та деканату факультету та визнані у своїх сферах юридичної практики адвокати, керуючі партнери юридичних компаній та адвокатських об’єднань, які наразі є викладачами майнору магістратури «Ярослав Мудрий. Школа практичного права», зокрема:

Гетьман Анатолій – ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки;

Ватрас Володимир – доктор юридичних наук, народний депутат України ІХ скликання, голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету Верховної Ради України з питань правової політики;

Бакумов Олександр – народний депутат України ІХ скликання, голова підкомітету з питань кримінального законодавства, воєнних злочинів та кримінологічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності;

Зюзь Андрій – керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України;

Грибан Олександр – заступник міністра економіки України;

Гайворонська Вікторія – Голова Ради адвокатів Харківської області, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Луганській та Харківській областях;

Ярмольський Андрій заступник керівника служби зовнішньополітичної безпеки та міжнародного співробітництва – керівник управління з питань санкційної політики Ради національної безпеки і оборони України;

Кисіль Владислав – секретар Наглядової ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, партнер юридичної компанії «KPD Consulting», адвокат;

Зуєв Віталій – суддя Касаційного господарського суду Верховного Суду;

Барабаш Юрій – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку, доктор юридичних наук, професор;

Шеховцов Володимир – доктор юридичних наук, професор, декан факультету адвокатури;

Соляннік Костянтин – кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету юстиції;

Ковтуненко Олександра – голова Ради студентського самоврядування факультету адвокатури;

Дроздов Олександр доктор юридичних наук, професор, адвокат;

Савченко Тарас – кандидат юридичних наук, адвокат, старший партнер адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Мороз і партнери», член Ради адвокатів Харківської області;

Полатай Володимир – адвокат, адвокатське об’єднання «Голянд, Полатай і партнери»;

Вишневецький Юрій – адвокат, керуючий партнер ЮФ «VILEON»;

Ципліцький Дмитро – адвокат, керівник адвокатського бюро «Дмитра Ципліцького», регіональний представник UNBA NEXTGEN.

Яковлєва Людмила – кандидат юридичних наук, адвокат, керуючий партнер  адвокатського об’єднання «Яковлєви та партнери», м. Київ;

Данканич Василь– адвокат, м. Іршава, Закарпатська обл.;

Лиска Павло – адвокат, адвокатська компанія «PL BARRISTER»;

Андрій Лисенко – адвокат, партнер в адвокатському об’єднанні «Донець і Партнери».

Учасники обговорили модернізацію та якісне вдосконалення фахової підготовки майбутніх молодих адвокатів у вищій юридичній школі відповідно до нових викликів та тенденцій адвокатської діяльності та розглянули можливість напрямки подальшого співробітництва.

Ректор Анатолій Гетьман під час урочистої частини  привітав та подякував студентам, що обрали наш Університет і безпосередньо факультет адвокатури для отримання вищої освіти, а також науково-педагогічному складу, представникам деканату та всім стейкхолдерам, які стали надійною базою для проходження практики та працевлаштування випускників факультету, а наразі активно долучаються до викладання дисциплін з практичною складовою, що надзвичайно важливо в наш час.

Студентам зичемо дістатися вершин професійної майстерності, завжди керуватися приписами закону при виконанні професійного обов’язку. Блискучих захистів, виграних справ, успішної кар’єри!

Всім нам миру та неодмінної Перемоги України!