Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускник Університету Олексій Курцев, голова Благодійної організації «Український благодійний Альянс» разом із Юрієм та Оленою Курцевими отримали медалі “За оборону Міста – Героя Харкова”

Останнім часом ми стали свідками багатьох подій, які демонструють справжній дух співдружності та взаємовиручки.

В цей день ми відзначаємо неймовірних людей, які віддали свої сили та ресурси для підтримки нашого університету та Харкова в цілому. Олексій Курцев, голова Благодійної організації «Український благодійний Альянс» та його родина – Олена та Юрій Курцеви стали дійсними героями сьогодення. Вони неодноразово приходили на допомогу під час війни, допомагали багатьом харків’янам та підтримували наш університет у складні часи. Завдяки їх підтримці ми мали змогу продовжувати свою роботу та забезпечувати навчання нашим студентам.

Сьогодні ректор Університету Анатолій Гетьман разом з проректорами Олексієм Нестеровичем та Юрієм Барабашем та т.в.о. Начальника Військово-юридичного інституту Юрієм Шубіним мали честь урочисто вручити медалі “За оборону Міста – Героя Харкова” Олексію Курцеву, Олені Курцевій та Юрію Курцеву.

Це є не лише визнанням Олексія та його родини, але й признанням важливості нашого колективного духу та міцності університетської спільноти, а також свідчить про те, що у нашому університеті народжується не тільки професіоналізм, але й справжній дух співтовариства та взаємодопомоги.

А також Олексієм та його організацією «Український благодійний Альянс» вчергове було передано гуманітарну допомогу для Університету та його співробітників, а саме: 100 теплих ковдр, три генератори та портативна зарядна станція.

Колектив Університету щиро висловлює свою вдячність волонтеру Олексію Курцеву та його родині за безмежну відданість, небайдужість та волю до дії. Ваші зусилля допомогли підтримати університет та його співробітників у складний період.

Пишаємося нашими випускниками!