Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускник Університету очолив Головне Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Вчора, 23 листопада, указом Президента України Володимира Зеленського, керівником Управління СБУ Львівщини призначено полковника Вадима Онищенка.

Вадим Онищенко народився на Донеччині. У 1996 році закінчив наш Університет (на той час Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю правознавство.

Кар’єру в лавах Служби безпеки України розпочав з 2000 року, пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.

Вадим Онищенко має відзнаки СБУ за «вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм».

Вітаємо з новою посадою! Бажаємо плідної роботи на благо України та нових кар’єрних звершень!