Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Волонтерів, добрих друзів та випускників Університету Валентина Мельника та Олексія Курцева нагороджено відзнакою «За заслуги перед Університетом»

У цей важкий час для України, коли кожен з нас стикається з труднощами та викликами, коли кожен крок наповнений непевністю, коли серця переповнені тривогою, єдина річ, яка залишається незмінною – це взаємна підтримка та об’єднані зусилля.

Ми хочемо висловити щиру подяку всім тим, хто став нашою опорою, надаючи допомогу та підтримку колективу Університету. Разом ми стаємо непереможними, і ця єдність робить нас сильнішими, а дорога до Перемоги – посильною.

Ректора Університету Анатолій Гетьман та проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш волонтерам та випускникам Університету Валентину Мельнику та Олексію Курцеву вручили відзнаки «За заслуги перед Університетом».

Нехай ця вдячність буде міцним фундаментом для майбутніх досягнень. Дякуємо за вашу солідарність та допомогу. Разом ми сильні: дякуємо за підтримку у важкі часи!