Вітаємо майбутніх юристів на «Школі юного правознавця»!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо майбутніх юристів на «Школі юного правознавця»!

🚀 Запрошуємо на наш черговий вебінар у рамках «Школи юного правознавця» започаткованої Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

❗Тема вебінару: Права людини і громадянина під час дії воєнного стану

👨🏼‍💼📚Спікери – викладачі кафедри конституційного права України Університету доцент Віталій Ковтун та доцентка Ірина Дахова

Промоція конституційних прав та свобод людини і громадянина як «наріжний камінь» концепції демократичного суспільства. Механізми забезпечення конституційних прав людини в умовах воєнного стану. Поняття обмеження щодо реалізації прав людини. Співвідношення з категоріями «звуження змісту та обсягу прав людини», «порушення прав людини» та «скасування прав людини».

Доєднуйтеся до вебінару прямо зараз на Ютуб каналі Університету

⚖️ Запропонуй свою тему для вебінару та реєструйся на наступні наші заходи

Доєднуйтеся до телеграм-каналу вступників до Університету 🚀📚

Чекаємо кожного!