Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет – кращий юридичний ЗВО в Україні у рейтингу прозорості за цитованістю профілів авторів у Google Scholar

Університет – кращий юридичний ЗВО в Україні у рейтингу прозорості за цитованістю профілів авторів у Google Scholar.

Вийшов черговий випуск рейтингу прозорості Top Universities by Google Scholar Citations (Webometrics), що відображає відповідність університетів принципам доброчесності й відкритості науки і визначає найкращі із закладів за цитуваннями у профілях його науковців в Google Scholar.

Інструментом аналізу цитованості визначається 210 найбільш цитованих авторів ЗВО та сумуються кількісні показники їхніх цитувань, за виключенням цитувань 20 найбільш цитованих авторів. Університети  ранжуються в порядку зменшення цього показника.

Усього до останнього оприлюдненого рейтингу включено близько 5600 університетів світу з сумарним числом цитувань більше як 1000.

У рейтинзі за січень 2021 року Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого потрапив на 51 місце із 67 ЗВО України, які увійшли до рейтингу.

У рейтинзі за січень 2022 з показником 51351 цитувань Університет покращив своє місце на 40 позицій і посів 11 місце серед 87 ЗВО України, які потрапили до рейтингу.

У нещодавно оприлюдненому рейтинзі за 2023 рік Університет, як і минулого року став кращим юридичним ЗВО України, піднявся з 3-ього на 2-ге місце серед ЗВО Харкова та піднявся на 2 позиції і посів 9 місце серед 94 ЗВО України, які потрапили до рейтингу.

Вітаємо колектив Університету з високими результатами!

Дані рейтингу Top Universities by Google Scholar Citations будуть використані як індикатор «відкритість» / «прозорість» для наступного випуску авторитетного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities.

Повний рейтинг університетів світу можна переглянути на офіційному сайті webometrics