Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відгук Луїзи Куртіш студентки 4 курсу факультету приватного права та підприємництва, учасниці програми академічної мобільності!

Всім привіт! Мене звати Луїза, я студентка 4 курсу факультету приватного права та підприємництва. Восени, завдяки нашому любому університету, я мала можливість подати документи на програму академічної мобільності до Польщі, а саме до Лодзинського університету. Хочу зазначити, що це було одне із найкращих рішень в моєму житті!

• По-перше, в Лодзинському університеті вас привітає його команда міжнародних відносин, провівши першу зустріч із усіма учасниками програми. Це команда надзвичайно відзивчивих та добрих людей, які завжди допоможуть Вам із питаннями по навчанню.
  • По-друге, програма академічної мобільності-це, звичайно, чудова можливість підвищити рівень своєї англійської. В Лодзинському університеті ви будете проводити свій час в повністю англоязичному просторі, адже всі заняття проходять на англійській мові, а також всі ваші одногрупники-це люди із різних країн. Наприклад, з Німеччини, Іспаніі, Португалії, Греції, Франції, Італії, Турції і тд. Це також гарна можливість знайти друзів по всьому світу! Якщо ж ви сумніваєтеся в рівні своєї англійської, то не переймайтеся, бо у всіх студентів рівень різний.
  • Університет дає можливість подати заявку на місце в гуртожитку. Це додатковий плюс для цього університету, адже не всі країни пропонують таку можливість.
  • Вам дається можливість обрати предмети, які ви хочете вивчати. Звичайно, є лімітований перелік цих предметів, але при цьому і присутня можливість обрати те, що вам буде найбільш цікаво! Головним чином, всі предмети направлені на вивчення законодавства ЄС, що є дуже цінним знанням для українських студентів. Після нашої перемоги ви будете мати змогу допомогати нашій країні відновлюватися, тому ці знання обов’язково стануть вам у нагоді!
  • Якщо ви скучили за справжнім студентським життям, то вам точно до Лодзинського університету! Його команда організовує різні івенти для студентів, де ви матимете змогу познайомитися із великою кількістю людей та трішки відпочити від навчання. Наприклад, в чому я приймала участь-це квест по місту Лодзь та Різдвяна вечеря. Було дуже цікаво та весело! І, звичайно, це була гарна практика розмовної англійської.
  • Викладачі мають цікавий підхід до проведення занять, дуже часто використовують інтерактивні завдання та влаштовують дискусії для студентів. Тут ви точно не будете сумувати! Також всі із розумінням ставляться до рівня вашої англійської, а тому це ще одна причина не хвилюватися з цього приводу.

Роблячи висновок, я хочу сказати, що я дуже вдячна нашому університету за таку казкову можливість, де ти маєш змогу розвивати свої знання та навички! Тому я без жодних сумнівів рекомендую всім скористатися цією можливістю, і трішки побути частиною Лодзинського університету! Це безцінний досвід, який 100% буде корисним для вашої майбутньої кар‘єри.

Луїза Куртіш, студентка 4 курсу факультету приватного права та підприємництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.