Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася робоча зустріч першого проректора Університету Миколи Кучерявенка з науково-педагогічним складом Полтавського юридичного інституту

Зустріч мала характер діалогу. Представники науково-педагогічного складу Інституту мали змогу поставити запитання, що стосувалися організації навчального процесу, новел у сфері надання освітніх послуг, умов праці тощо. Учасники підсумували результати роботи 2021 календарного року та обговорили основні напрямки та тенденції в діяльності на 2022-й. Було зроблено акцент на окремих положеннях стратегічного плану розвитку Університету на 2018-2024 роки.