Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем Соборності України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем Соборності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

22 січня символізує єдність земель України. Це свято започатковано у зв’язку з проголошенням Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. У цей день, об’єднавшись, український народ оголосив про своє споконвічне бажання жити у власній незалежній і соборній державі. А це означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності.

Тільки в єдності сила і перемога. І зараз вона знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони громадян піднялися на захист територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом.

Зичу всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно незалежну Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання Українського народу!

Ректор Університету
Анатолій ГЕТЬМАН