Вічна пам’ять і слава Герою!

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, нажаль, ми маємо непоправні втрати серед членів нашої університетської родини, до якої поправу відносимо і наших випускників. Чергова трагічна звістка сколихнула нашу університетську спільноту та глибоким сумом і болем відізвалася у серцях студентів, викладачів та співробітників.

Під час участі у бойових діях по обороні нашої Держави та відсічі і стримуванні збройної агресії ворога, відстоюючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, поблизу населеного пункту Норцівка, Ізюмського району Харківської області 19 липня від отриманих поранень несумісних з життям героїчно загинув випускник Університету капітан юстиції Антоненко Сергій Олегович.

Сергій Антоненко народився у місті Дніпродзержинськ (нині – Кам’янське) Дніпропетровській області. У 2010 році закінчив наш Університет. 24 лютого 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

Сергій був світлою, доброю, талановитою людиною. Прикладом для всіх нас. Він віддав своє життя за Україну, за нашу Перемогу і наше майбутнє. У нього залишилися батьки і сестра. Поховано Сергія Антоненка на Алеї Героїв військового кладовища Кам’янського

Від імені усієї університетської спільноти висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати. Ми пам’ятатимемо… Ніколи не забудемо… Ніколи не пробачимо…

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!