Вічна пам’ять і слава Герою України!

Вадим Сергійко (26.01.1986 – 23.09.2023)

Випускник Університету, помічник приватного нотаріуса, солдат Збройних Сил України.

Знов наша університетська громада зазнала непоправної втрати. 23 вересня 2023 року від рук російських загарбників загинув випускник Університету солдат Вадим Сергійко.

Народився Вадим 26 січня 1986 року у Сновську Корюківського району Чернігівської області, у 2003 році закінчив Щорську районну гімназію, навчався у місцевому ПТУ №7 за спеціальністю «Бухгалтер». 2009 року закінчив слідчо-криміналістичний факультет Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого). Викладачі та одногрупники згадують Вадима, як відповідального студента, доброго товариша і надійного друга, який завжди вмів знайти спільну мову з будь-якою людиною та з радістю ділився своїми знаннями й досвідом. В університеті був справжнім лідером та неординарною особистістю з власною думкою. Він з дитинства займався спортом, неодноразово виборював призові місця в районних та обласних змаганнях з вільної боротьби.

Після закінчення навчання Вадим Сергійко працював на різних посадах в органах внутрішніх справ України та тренером-викладачем з вільної боротьби Щорської ДЮСШ «Колос». Згодом став помічником приватного нотаріуса у м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області, працював на цій посаді до початку повномасштабного вторгнення росії.

Вадим Сергійко вів активну політичну і громадську діяльність. У 2015-2019 роках був помічником Народного депутата України VIII скликання Анатолія Євлахова. А у 2020 році жителі Сновщини довірили йому представляти їхні інтереси – він був обраний депутатом Сновської міської ради від політичної партії «Рідний дім». Увійшов до складу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Був справжнім патріотом своєї країни, активним депутатом, завжди відстоював свою позицію та позицію своїх виборців.

7 квітня 2022 року Вадим Сергійко, не вагаючись ні хвилини, пішов добровольцем захищати Україну від ворога. 23 травня 2022 року був переміщений до військової частини А0693, де проходив військову службу на посаді стрільця стрілецького відділення. Завжди користувався повагою серед побратимів, підтримував їхній бойовий дух.

23 вересня 2023 року став чорним днем для рідних, близьких, друзів, колег і побратимів Вадима. Його життя обірвалося під час виконання військового обов’язку поблизу населеного пункту Федорівка Донецької області.

«Вадим був активним у роботі, у спорті, у депутатській та громадській діяльності, любив своїх батьків, братів і маленьку донечку», – згадували друзі загиблого воїна. Попрощалися з ним та поховали його на Алеї Героїв на кладовищі малої батьківщини у Сновську. Стоячи на колінах люди зустрічали Героя на всьому шляху у селах і в місті.

Академічна спільнота Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого глибоко сумує у зв’язку із непоправною втратою і висловлює щирі співчуття родині, друзям та побратимам загиблого. Ми сумуємо разом з вами та співчуваємо вам у цей важкий час. Вадим віддав своє життя, захищаючи нашу Батьківщину та наш спокій. Він є прикладом мужнього та гідного воїна – і назавжди житиме в наших серцях та нашій пам‘яті.

Герої не вмирають! Слава Україні!