Вічна пам’ять і слава Герою!

Страшна звістка знов обпікає серця членів нашої університетської родини – 22 грудня 2022 року в бою на Луганщині, захищаючи українську землю від російських загарбників, загинув випускник університету сержант Шаганенко Геннадій Анатолійович.

Геннадій Шаганенко народився 6 лютого 1974 року в Дніпродзержинську. У 2009 році закінчив Харківську національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого). Багато років свого життя він присвятив роботі у Державній пенітенціарній службі України. За словами друзів та колег, Генадій був надійним товаришем, завжди готовим прийти на допомогу, з ним було дуже легко працювати.

3 березня Геннадій Шаганенко став на захист України, брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії. 22 грудня 48-річний боєць отримав смертельне поранення на Луганщині. Геннадій був вірним військовій присязі до кінця і загинув за свою Батьківщину, яку так щиро любив і яку хотів вберегти від підлого ворога, захистити родину та близьких, не пустити рашистської навали на рідну землю…  У нього залишилися дружина, син та брат.

Всією університетською спільнотою ми схиляємо голови у глибокій зажурі через непоправну втрату, яка чорним болем відлунює у кожному з наших сердець. Геннадій Шаганенко віддав своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за майбутнє кожного українця. Герої не вмирають! Вони вічно живуть в нашій пам`яті та наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Розділяємо біль непоправної втрати та підтримуємо у годину скорботи.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!