У темні часи зірки світять ще яскравіше

Мова зараз про студентів та випускників Університету та зокрема гуртка міжнародного права, котрі пройшли неймовірно складний шлях підготовки та участі у Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition, найбільшого міжнародного змагання з міжнародного права у світі.

Вітаємо нашу команду, що складається із студенток Анастасії Сіваш, Вікторії Романової, Марини Збавитель та Уляни Гуріної із успішною участю та четвертим місцем у національному раунді змагань, котрий пройшов 2-4 лютого 2024 року у Києві та зібрав команди університетів із різних куточків України.

Окрема шана та подяка Анні Некрасовій, Валерії Якімовій, Олександру Кущу, Джулії Кушнір, Джессіці Лотт Томпсон – тренерам команди, котрі вклали в команду свої безцінні знання, досвід та час. Цього року тренерська команда – це синергія наших випускників (Аня, Лєро, Сашо, ми пам’ятаємо вас як яскравих студентів та пишаємося кожним вашим професійним здобутком зараз) та канадських юристок, які мають українське коріння та у таких важкий для України час вирішили підтримати наших студентів.

Командо, вітаємо вас! Пишаємося вами!

P.S. Починайте роботу над конкурсом наступного року